AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, “Öznesi Balıkesir olan her konun takipçisi olacağız. Ekrem başaran döneminin farkı çalışma olacak, istişare olacak” dedi.

BU DÖNEM ÇOK FARKLI OLACAK!
Balıkesir AK Parti’de Ekrem Başaran döneminin diğer dönemlerden çok daha farklı olacağını samimi ve çok çalışacaklarının altını çizen Başaran, “Bu koltuklar hizmet makamı. Ekrem başaran döneminin farkı çalışma olacak, istişare olacak; Ama her türlü çalışma ile ilgili. Öznesi Balıkesir olan her konunun takipçisi olacağız. Samimi bir şekilde çalışacağız. Bu şehre sunulan hizmetlerin daha düzenli yapılabilmesi için katkıda bulunmaya çalışacağız. Tamamen hizmet ve sorumluluk odaklı çalışacağız” ifadelerini kullandı.

SİYASET AKADEMİSİ BAŞLADI
Siyaset Akademisinin kayıtlarının başladığını hatırlatan İl Başkanı Ekrem Başaran, bu dönemki temanın “Siyaset Akademi’de Başlar” olduğunu bildirdi. Başaran, “Akademiyle bütün Ak Partililerin belli bir seviyeye gelmesini istiyoruz. Güzel ve başarılı bir çalışma Balıkesir’de de başlatacağız. Tüm insanlarımızı bekliyoruz” dedi.