Sahipliğini Balıkesirli işadamı Hüseyin Aycan’ın yaptığı Aycan Kasap, Şarküteri, Manav hizmete açıldı.

 

Evlerdeki mutlak ihtiyaçlarının hepsinin karşılanabileceği Aycan Şarküteri, günlük ve taze ürünleriyle Balıkesirlilerin hizmetinde. Toygar Mahallesi’nde çevre yolu üzerinde 241. Sokak no:4’te yer alan Aycan Şarküteri sahibi Hüseyin Aycan, müşterilerin 300 metre kare kapalı alana sahip işyerlerinde aradıkları her şeyi bulabileceklerini söyledi.

ETİNDEN SÜTÜNE DOĞAL VE YÖRESEL ÜRÜNLER
Şarküterideki ürünlerin tamamının doğal ve yöresel ürünler olduğunun altını çizen Hüseyin Aycan, “Doğal ve yöresel ürünler satıyoruz. Trabzon tereyağı, Balya tereyağı, Edremit Körfez bölgesi zeytinleri, Akhisar, Gemlik zeytinleri, günlük sebze ve meyve yanı sıra günlük inek ve manda sütü satışımız var. Günlük manda kaymağı ve Bigadiç yoğurdu satıyoruz. Bigadiç Birliğin peyniri, Savaştepe Erdallar ürünlerini satıyoruz. Ayrıca meze diye tabir edilen acuka tarzı ürünler, Erzincan, Ağrı ve Kaçkar ballarını satıyoruz. Etlerimiz ise İvrindi ve Bigadiç kuzusudur. Sucuğumuzu yüzde 100 dana etinden ve kendi markamızla kendimiz imal ediyoruz” dedi.

PİLİÇTE KAMPANYA
Aycan Şarküteri ’de Banvit ve Bupiliç markalı piliçlerde 15 gün süre ile özel bir kampanya başlatıldı. Hüseyin Ayçan, “Banvit ve Bupiliç ile anlaşmamız var. 15 gün boyunca bütün tavuğun kilogramını 9,90 liradan satacağız” dedi. 

NE ARARSANIZ AYCAN’DA VAR
Aycan Şarküteri’de doğal sıkım nar ekşisinden, ceviz sirkesi, nar sirkesi gibi farklı ürünler ve diyabetik reçeller de müşterilere sunuluyor. Herkesi beklediklerini belirten Hüseyin Aycan, “Kayseri mantısı ve özel İvrindi ekmeği ile çörek ekmeği satışımız da var. Balıkesirliler aradıkları bütün ürünleri Aycan Kasap, Şarküteri, Manav’da bulabilecekler. Herkesi işyerimize bekliyoruz” dedi. İLKAN TOPRAK