Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir'in de katıldığı "Dragon Bot Yarışı Etkinliği" renkli anlara sahne oldu. Denizcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Celil Aydın’ın organize ettiği etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Celalettin Yanık, Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarı, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serap Palaz Çakır, Bilgi İşlem Daire Başkanı Mehmet Kürşad Demirtaş ile akademik ve idari personeli katıldı.

DÖRT TAKIM DRAGON BOTLARLA YARIŞTI

Erdek Meslek Yüksekokulu Yerleşkemizde gerçekleşen etkinlikte Denizcilik Fakültesi personellerinden oluşan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi personellerinden oluşan, Yapı İşleri Daire Başkanlığı personelinden oluşan ve güvenlik personelinden oluşan toplamda dört takım dragon botlarla yarıştı. Oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçen yarışmaların sonunda Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in yer aldığı Yapı İşleri Daire Başkanlığı Takımı birinci olmayı başardı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Takımı’nın ikinci olduğu yarışta, Güvenlik Takımı üçüncü, Denizcilik Fakültesi Takımı ise dördüncü oldu.

ÖDÜLLER VERİLDİ

Yarışın ardından kupa takdim törenine geçildi. Birincilik kupasını, takımı adına Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Denizcilik MYO Müdürü Doç. Dr. Celil Aydın’ın elinden alırken ikincilik kupasını Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarı, üçüncülük kupasını ise İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serap Palaz Çakır takdim etti. Etkinliğin sonunda Denizcilik MYO adına, Denizcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Celil Aydın Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir’e hediye takdiminde bulundu. HASAN AKAR