Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, baba ocağı olan Susurluk’u ziyaret etti.

Hafta sonu Susurluk ilçesine giden Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Cuma namazını da   Susurluk Çarşı Camiinde kıldı. Namaz öncesi ve sonrasında Susurluklu vatandaşlarla selamlaşıp hal ve hatırlarını sorup hasbihal eden Başkan Yılmaz, baba ocağındaki hemşehrileriyle hasret giderdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Çarşı camiindeki namazın ardından İHH tarafından İdlib’e gönderilen insanı yardım TIR’ının uğurlanış törenine katıldı. Törene katılanlara seslenen Yılmaz, “Allah bölgedeki kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun” diye dua etti.

İYİ PARTİLİ BAŞKAN AK PARTİ’DE
AK Parti Susurluk İlçe Teşkilatını da ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, burada bir araya geldiği AK Partililerle istişarede bulundu. Başkan Yılmaz’a AK Parti’yi ziyareti sırasında İYİ Partili Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney de kendisine eşlik etmesi dikkat çekti.

ŞEKER FABRİKASINI ZİYARET ETTİ
Susurluk ilçesinde çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Susurluk Şeker Fabrikasını da ziyaret etti. Başkan Yılmaz burada Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürü Mücahit Alkan ile bir araya geldi. Değerlendirme toplantısında Susurluk Şeker Fabrikası’nın bölge ve ülke ekonomisine kattığı değer ele alındı.

BABA TOPRAĞI YILDIZ’DA
Ziyaret ve temaslarının ardından son olarak baba toprağı olan Susurluk’un Yıldız Mahallesine geçen Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Yıldızlı hemşehrileri ve akrabalarıyla hasret giderdi.  Vatandaşlarla birlikte köy meydanında oturup sohbet eden Başkan Yılmaz, “Baba ocağım Susurluk Yıldız mahallesinde hemşehrilerimiz ile hoş bir sohbet gerçekleştirerek hal ve hatırlarını sordum”  dedi.