AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Van’da katıldığı ‘Siyaset Akademisi’ açılış programında ders verdi. Bir siyasetçi için güvenin çok önemli olduğunu söyleyen Canbey, ‘’ Güven iletişimle sağlanır ve güven olmazsa siyasetçi başarılı olamaz. Güven bir siyasetçi için olmazsa olmazdır” dedi.“SİYASETTE STRATEJİK İLETİŞİM”
Balıkesir Milletvekili AK Partili Mustafa Canbey, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile birlikte AK Parti Van İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu Siyaset Akademisi Programında “Siyasette Stratejik İletişim” konusu üzerine ders verdi. İletişim ve güvene vurgu yapan Canbey, ‘’iletişimde başarılı olmak istiyorsanız, planlı ve amaca yönelik uzun vadeli bir stratejik iletişim yönetiminiz olması gerekir. Aynı zamanda iletişim planınızın doğrular üzerine kurulması gerekir. Doğru bilgi vermezseniz güven sağlayamazsınız. Güven iletişimle sağlanır ve güven olmazsa siyasetçi başarılı olamaz. Güven bir siyasetçi için olmazsa olmazdır” ifadelerini kullandı. Her siyasetçinin bir hikayesinin olması gerektiğini, buna da Recep Tayyip Erdoğan örneğini veren Canbey’in söyleşi şeklindeki konuşması ilgi ve dikkatle izlendi.

ÇIĞ FELAKETİNDE ÖLENLERİN AİLELERİNE ZİYARET
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı çiğdem Karaaslan ve Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, AK Parti Siyaset Akademisi açılış programı için gittikleri Van’da İl Başkanı ve teşkilat mensuplarıyla çığda vefat eden vatandaşların ailelerini ziyaret ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletip başsağlığı dileğinde bulundular.

2023’E TAM GAZ
Van ziyaretinde AK Parti Erciş İlçe Teşkilatı kongresine de katılan Canbey, 2023 hedeflerine tam gaz yol almaya devam ettiklerini söyledi.