AK Parti Balıkesir Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Belgin Uygur, meclisin tatil olmasını da fırsat bilerek seçim bölgesi Balıkesir’in ilçelerini karış karış dolaşıyor. Belgin Vekil, son olarak Gömeç ve Ayvalık ilçelerini ziyaret etti, vatandaşlarla kah sokakta kah tarlada bir araya geldi.

TEŞKİLATLA KAHVALTI
Programına Gömeç’te ilçe başkanlığının kahvaltı organizasyonuyla başlayan Milletvekili Belgin Uygur, teşkilat mensuplarıyla ve muhtarlarla bir araya geldi. İlçe Başkanlığı ziyaretinde teşkilatla değerlendirme toplantısı yapan Uygur, önceki dönem ilçe başkanlarını iş yerlerinde ziyaret edip hayırlı işler diledi. Teşkilatla birlikte Tarım Kredi Birlik Zeytin ve Zeytinyağı fabrikasını ziyaret eden Uygur, ziyaretlerine Ayvalık’ta devam etti.

“ENGELLERİ SEVGİYLE AŞIYORUZ”
Ayvalık’ta da ziyaretlerine İlçe Başkanlığı ile başlayıp teşkilatla bir araya gelen Uygur, önceki dönemlerde görev yapan kadın kolları başkanlarına ziyaretlerde bulundu. Atınova Birlik Ortopedik Engelliler Derneği’ni ziyaret eden Milletvekili Uygur, “Engelli kardeşlerimizin toplumsal yaşamda karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak, onların hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Engelleri sevgi ile aşıyoruz” dedi.

BAMYA TARLASINDA HASAT

Kırcalar Mahallesini ziyaret eden Uygur, ev ziyaretleri yaptı, yaşlı, genç, çocuk herkesle tek tek sohbet etti. Bamya tarlasına gidip işçilerle yarenlik eden ve işçilere yardım eden Uygur, “ Bamya hasadı yapıyoruz. Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz demiştik, yüzümüzü ağartan harman zamanı. Bereketli olsun” dedi. HABER MERKEZİ