İvrindi Belediyesi’nin sahadaki çalışmaları aralıksız devam ederken, ekipler Belediye Başkanı Yusuf Cengiz’in talimatıyla her mahalleye hizmet ulaşması için yoğun mesai harcıyor. Fen işlerinden temizliğe, park bahçelerden veterinerlik hizmetlerine kadar tüm birimlerin etkin çalışmaları ilçe halkına hizmet olarak kazandırılıyor.

“EKİP RUHU İLE ÇALIŞIYORUZ”
Belediye Başkanı Yusuf Cengiz ve ekibi her mahalleye dokunmaya gayret ederken aşevi inşaatından, kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına, halı saha inşaatından çocuk oyun gruplarının yenilenmesine kadar birçok alanda aktif rol üstleniyor. “Sen-ben yok” diyen Başkan Cengiz, hiçbir ayrım gözetmeksizin çalıştıklarını vurguladı. Cengiz “Kırsal bir ilçeyiz, personel sayımız kısıtlı. Birlikte çalıştığımız personellerimiz yaptıkları işi benimseyip, sahiplenerek sahada mücadele veriyorlar. Ekip ruhu ile çalışıyoruz. Bu da pozitif enerjiye dönüşerek güzel işler çıkarmamıza vesile oluyor” dedi.
 

“HER ŞEY HALKIMIZ İÇİN”
İvrindi için daha çok yapılacak işleri olduğunu ifade eden Başkan Cengiz, “Gerek kendi Belediye bütçemiz, gerekse Büyükşehir Belediyemizin ilçemizde yürüttükleri çalışma ile mesaimize hız kesmeden devam edeceğiz. Bütün taleplere cevap verme, her mahalleye hizmet ulaştırma, her insana değme hedefi ile yolumuza devam ediyoruz. Bunu da Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ve ekibi ile yürüteceğimiz ortak çalışmalar ile başaracağız. Her şey İvrindi için, her şey halkımız için. Daha yapacak çok işimiz var” şeklinde konuştu.