Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Balıkesir İl Başkanlığı 13. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede Genel Merkezin adayı olan mevcut İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, tek liste ile girdiği seçimlerde yeniden İl Başkanı seçildi.

“BALIKESİR’DE BELİRLEYİCİ OLACAĞIZ”
Kongrede konuşan MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, Balıkesir’de siyaseti belirleyen parti olacaklarının altını çizdi. Başkan Yüksel, “31 Ekim itibariyle bütün ilçe kongrelerimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bugün de burada sizlerin şahitliği huzurunda il kongremizi yapacağız. MHP kavuştuğu yeni çehre, İl yönetimindeki anlayış ve vatandaşlarımızın gösterdiği teveccüh ile bugünden sonra Balıkesir siyasetinin belirleyici partisi olarak yoluna devam edecektir. Balıkesir’de siyaseti şekillendirecek sağlam adımları el birliği ile atmaya hep beraber devam edeceğiz” dedi.

“BAYRAĞI DAHA YUKARI TAŞIYACAĞIZ!”
Göreve geldikleri günden beri  birlik ve beraberliği sağlamaya çalıştıklarını vurgulayan Başkan Yüksel, “Partimiz için kalıcı eserler bırakabilmek adına yaptığımız yatırımların, yeni aldığımız parti binamızın tek bir amacı var; Bayrağı daha yukarıya taşımak. Bu yolda bize ve yönetimimize inanarak destek veren tüm dava arkadaşlarıma ve vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

**İŞTE YENİ İL YÖNETİMİ
Ekrem Gökay Yüksel başkanlığındaki yeni MHP Balıkesir İl yönetimi şu isimlerden oluştu;
“Cevdet Gürcan, S. Hakan Başkır, Haşan Öztürk, Rafet Can, Sertaç Gündoğan, Ali Özdemir, Nuri Özcan, Niyazi Tunç, Taha Tunus, Hüseyin Köse, Fatih Mete Ezginer, Yaşar Balmumcu, Arif Sezer, Ahmet Sakbaş, Burak Arslan, Muharrem Kurtkan, Ersan Özmen, Necati Çakır, Özgür Yılmaz, İsmail Karaağaç, Kadir Işıktaş, Selçuk Köseoğlu, Harun B0zbay, Ahmet Çakır.”