Skandal üstüne skandal yaşanan Edremit Belediyesi’nde memur maaşları ve personel maaşlarının ödenmemesi ve iddiaya göre Cuma gününe kadar aktarılacağı söylenmesi tepkilere neden oldu!

GÜNÜ GEÇMESİNE RAĞMEN MAAŞLAR YATMADI
Yakın zamanda üst üste yaşanan skandallarla ülke gündeminde kalmaya devam eden CHP’li Edremit Belediyesi, bu kez de memur ve personel maaşlarını ödemeyerek gündeme geldi. Geçtiğimiz haftalarda Sibel Can konserinde sahneye çıkma girişimleriyle yaklaşık 3 bin izleyici tarafından yuhalanıp ülke gündemine oturan Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın olumsuz icraatları ilçe halkını adeta isyan etme noktasına getirdi. Bünyesinde çalıştırdığı personelin ve memurların maaşlarını günü geçmesine rağmen hesaplara yatırmayan belediye, ilçenin adını yeni bir skandalla duyurdu.
EDREMİT BELEDİYESİ BABANIZIN ÇİFTLİĞİ DEĞİL!
Geçtiğimiz aylarda da gündeme gelen maaşların bekletilmesi konusu, akıllara farklı iddiaları getiriyor. İddialara göre, maaşlar bekletiliyor ve bu bekleme sürecinde ortaya çıkan faizden faydalanılıyor. Maaşlarını alamayan memurlar ve diğer personellerin bazıları, yakınları aracılığıyla sosyal medyada Edremit Belediyesi’ne yükleniyor. Master Medya Ailesi olarak toplumsal bir soruna dönüşen bu konuda Sayın Selman Hasan Arslan’a soruyoruz; Maaşları ne yaptın Hasan? İddialar doğru mu? Maaşları faiz için mi bekletiyorsunuz? Edremit Belediyesi babanızın çiftliği değil. Orada tüyü bitmemiş yetimin hakkı var.
17:23