Geçtiğimiz günlerde Avlu Kongre Merkezi’nde yapılması planlanan Olağanüstü Balıkesirspor Kongresi

COVİD-19 pandemi koşulları nedeniyle 9-16 Temmuz tarihlerine ertelendi. Normal şartlarda 18 Haziranda çoğunluk sağlanabilseydi yine aynı salonda kongre gerçekleştirilmiş olacaktı. Galatasaray, Bursaspor gibi birçok takım bu süreçte kongrelerini yaparken taraftar haklı olarak alınan karara kulübün sosyal medyasına yaptığı yorumlarla tepki gösterdi.

Balıkesirspor’un artık bırakın Temmuz ayını bekleyecek, kaybedecek bir saniyesi dahi olmadığı açıkça belli.  Bu sene TFF 1. Lig’in cadı kazanı gibi kaynadığını, rakiplerin teker teker transferlerini açıklayıp kadrolarını kampa yetiştirdiğini cümle alem bilirken sessizlik ortamını tercih eden kulübümüzden durum hakkında herhangi bir açıklama yapılmaması, net olarak başkan adayının hala belli olmaması taraftarı canından bezdirmiş durumda.

Taraftar artık teker teker projelerini açıklayan, açıkladığı projeleri kararlılıkla yerine getiren, Balıkesirspor’u maddi olarak düzlüğe çıkartabilecek, kulübün hakkını her mecrada cesaretle savunabilecek, en önemlisi VİZYON sahibi başkan adayını ya da adaylarını bekliyor. Sosyal medya üzerinden prim yaparak değil, adaylığını babayiğit gibi açıklayıp adaylığının sonuna kadar arkasında duran bir başkan adayı istiyor.

Söyleyin taraftar çok mu şey istiyor?

Giden zamanın, kaybedilen her saniyenin telafisi yok.

Bir açıklama yapmak çok zor olmasa gerek.

Taraftarın sesine kulak verin.

Bu takım hepimizin bu takım Balıkesirlilerin.

Balıkesirspor sahipsiz değildir diyen Balıkesir’in yöneticilerinin desteğini görmek istiyoruz.

Saygılarımla.